Ideální řešení pro celodenní nošení brýlí

SAMOZABARVOVACÍ (FOTOCHROMATICKÉ) ČOČKY - Brýlové čočky s IQ

Jak by se líbilo Vám, vidět kdykoliv perfektně a pohodlně bez ohledu, jeli intenzivní polední slunce, nebo klidné večerní šero? Jak by se Vám líbilo mít na ulici sluneční brýle a pohodlně vidět v ostrém slunci, a při vstupu do místnosti bez intenzivního slunečního osvětlení vidět opět pohodlně jedněmi brýlemi? Bez nepohodlné výměny slunečních a čirých brýlí?


Řešením jsou fotochromatické čočky. Jsou schopné změnit své zabarvení v závislosti na intenzitě dopadajících slunečních paprsků (zejména složky UV). Fotochromatické technologie zaručují rychlé zabarvení i odbarvení do téměř úplné čirosti. Zároveň  slouží jako ochrana před škodlivým UV zářením.

Čočky HOYA Sensity díky Technologii Stabilight povyšují brýlové čočky reagující na světlo na novou úroveň. Díky Technologii Stabilight fungují brýlové čočky stále stejně za všech klimatických podmínek, v každém ročním období, jednoduše za každé situace. Nejenže ztmavnou na příjemný odstín slunečních brýlí kategorie 3 rychleji, než kdy dřív (až o 45% tmavší po 90 sekundách), ale také se rychle zcela odbarví na původní čirost, jakmile intenzita okolního světla opět poklesne (až o 23% světlejší po 1 minutě). I během tak rychlých změn jste po celou dobu plně chráněni před UV zářením. Jednoduše: se Sensity obdržíte nejvyšší možný komfort, včetně nejlepší ochrany proti UV záření.

 

Brýlové čočky Sensity si dokonale poradí s nebezpečím odlesků a oslnění, a to aniž by jakkoli omezily vnímání kontrastu a barev. Sensity nabízí výběr ze dvou přirozených tmavých odstínů, které vyvinuli odborníci na barvy tak, aby odpovídaly trendům mezi slunečními brýlemi a zajistily Vám tak moderní vzhled: Bronzově Hnědá a Stříbrno Šedá.

 

Brýlové čočky reagující na světlo Sensity se vyrábějí za použití patentované Technologie Photochromic Precision od společnosti HOYA. Mikroskopicky přesné rotační nanášení zajišťuje rovnoměrné rozložení molekul po celé ploše čočky. Výsledkem je dokonalá přilnavost, a tím i mimořádná funkčnost a vyšší odolnost.

 

A ještě jedno vtipné video...

Pokud Vás nabízené řešení zaujalo, zamluvte si svůj termín konzultace.

Copyright © 2011 Bonus Optik. Všechna práva vyhrazena.